Dekorace doma vyrobené


Dekorací je dnes skutečně obrovské množství, a většinou ženy se předhánějí, která vymyslí nějakou novinku, která by se mohla stát žhavým trendem v této oblasti. Dekorace mají tu moc udělat naše bydlení hezčím, a každý rok se mění trendy, které k nám většinou přichází ze zahraničí. Mění se nejen typy dekorací, ale především barevná provedení. A každý rok je tak populární a trendy něco jiného než v letech předchozích. A kdo chce jít s dobou, ten dekorace mění podle toho co je zrovna v módě.

flowerbox květiny

V současné době jsou módní především dekorace vyrobené z květin. Už se nepoužívají jen živé květiny, protože jsou drahé, a vyrobená dekorace zrovna dlouho nevydrží, ale používají se nejen umělé květiny, ale také stabilizované. Květiny si můžete jen tak naaranžovat do vázy, a nebo si je můžete naaranžovat do hmoty třeba do sklenice po svíčce. Použít se dají mnohé materiály a pokud máte tvůrčího ducha, možná vás napadne zužitkovat co máte zrovna doma, a výsledkem vaší práce bude něco, co bude stát pár korun a bude to vypadat skvěle.

Dekorace si lidé většinou dávají do míst, která jsou nevýrazná. Kde není nábytek ani například obraz, můžete dát dekoraci, a uvidíte, že to bude hned vypadat jinak. Pokud rádi recyklujete, jistě se budete snažit používat některé materiály stále znova a znova. Vyrobíte si pokaždé něco nového, ušetříte svou peněženku a také životní prostředí.

vánoční svícen

Chcete aranžmá?
Aranžmá většina lidí dává na stůl při slavnostních příležitostech, bývá na stolech při svatebních hostinách nebo třeba na Vánoce. Základem pro vytvoření jakéhokoliv aranžmá je aranžovací hmota https://www.lepaso.cz/Aranzovaci-hmoty-c3_4_2.htm
, která se v případě, že budete vyrábět z živých květin, musí dát nasáknout vodou. Pak ji jen zabalíte třeba do potravinářské folie a umístíte na tác. Pro suché vazby se používá hnědá hmota. Hmoty se dají různě tvarovat pomocí nože do jakéhokoliv tvaru.