Dokonalý sex – dokonalá žena

Jak si představit dokonalou ženu

Představte si, že máte před sebou dokonalou ženu. Zavřete oči a malujte si její obraz ve své fantazii. Připomíná vám někoho z vašeho dosavadního života? Učitelku, spolužačku, kamarádku, anebo dívku, co jste zahlédli v čajovně, venku na ulici či u moře na pláži? Anebo si představujete dokonce vaši partnerku, která se vám zdá dokonalá? Co vám na ní připadá dokonalého? Její povahové vlastnosti, úsměv, tvarovaný obličej, oči, ústa a vlasy? Nebo snad samotné tělesné křivky ramen a boků, ňader, hýždí, stehen a bříška? Anebo vás vzrušují krásné dlouhé, štíhlé nohy, provokativní kotníky, klenba chodidel a jejich souměrné dlouhé prstíky?

hezká dívka

Když to v posteli zaskřípe

V lidském životě na této planetě není nic stoprocentního. Někdy se zkrátka nedaří a týká se to samozřejmě i sexuality. Představte si, že máte před sebou onu dokonalou partnerku (alespoň tu její dokonalost vnímáte svým pocitem), a toužíte po tom dokonale jí uspokojit a zároveň uspokojit i svou přirozenou touhu po kráse, harmonii, vzájemném porozumění a blízkosti. Každý z nás touží po lásce a kde jinde, než v posteli, jí máme nejvíc prokazovat?

Někdy ale i při nejlepší snaze prožít nejúžasnější sex ve vašem životě začne penis ochabovat a prostě to nejde dál.

žena ve vaně

V takové chvíli se bohužel mnoho mužů obrací k lékům, které vyvinuli lidé v laboratořích. Domnívají se, že vědci snad již dobře znají všechna tajemství přírody a původu života, což je samozřejmě hluboký omyl. Chcete-li se vyhnout rozčarování, namísto Viagry bez receptu erectmax.cz zkuste raději bylinky, které problém řeší v komplexní podobě, a zaměřují se na prvotní příčinu vašich obtíží, a tou je nejčastěji stres a nedostatek živin ve stravě.

Lidé se totiž ládují nezdravými potravinami a příliš se stresují, a to se pak projeví mimo jiné právě v posteli. Stres spolu s buněčnou podvýživou zvýší hladinu stresových hormonů a ty se postarají o zbrzdění tvorby testosteronu, a ten, jak známo, je zásadní podmínkou pro pevnou a dlouho trvající, perfektní erekci.