Kolagen na pleť


V dnešní době je opravdu hodně potravinových doplňků, které můžeme užívat, abychom se cítili skvěle. Mnoho lidí si dokonce myslí, že když nebudou užívat žádné potravinové doplňky, že to bude pro jejich tělo špatné. Samozřejmě že tohle není úplně pravda. Tedy ne úplně pravda, protože je logické, že když lidé budou nemocní a budou užívat léky, tak to samozřejmě jenom posílí. Navíc si myslím, že když lidé budou užívat také různé potravinové doplňky, že to vlastně prospěje také jejich zdraví. Já sama jsem byla opravdu v svědkem, když moje kamarádka používala hydrolyzovaný kolagen. Hydrolyzovaný kolagen je opravdu perfektní. A právě když budete užívat hydrolyzovaný kolagen a který bude třeba například rybí anebo mořský anebo hovězí kolagen, tak vaše pleť vám za to poděkuje.

Kolagen je i v kosmetice.

Vaše pleť bude pevnější a zářivější a vy potom se budete cítit více skvěle, protože když se člověk bude sám sobě líbit a bude se cítit více v pohodě, tak potom mu to přidá samá plus. I na psychice. Já sama si vzpomínám, když jsem byla nemocná, byla jsem dva týdny v nemocnici a vůbec jsem o sebe nepečovala. Samozřejmě, že to potom odnesla moje pleť a také vlasy, a dokonce i nehty jsem měla opravdu hodně oslabené. Stačilo, abych něco vzala do ruky a ihned se mi lámaly nehty.

Mám také kolagenovou pleťovou masku.

Takže jsem ráda, že existuje hydrolyzovaný kolagen. K tomu jsem ještě používala vápníkový lak na nehty, takže během dvou měsíců už jsem měla nehty opravdu zase v kondici a byla jsem v klidu. Moje pleť také po třech nebo po více týdnech užívání hydrolyzovaného kolagenu byla více zářivější a pevnější a za to děkuji právě kamarádce, která mi doporučila hydrolyzovaný kolagen. Já užívám přímo hydrolyzovaný rybí kolagen, který má lepší účinky než klasický hydrolyzovaný kolagen. Opravdu se nebojte. Pokud si nebudete vědět rady, tak se klidně zeptej v lékárně anebo se zeptejte také svého dermatologa.