Uspořádejte pro přátele sportovní týden na horách

Pronajměte si dodávku

Společné akce v přírodě v rámci početnější skupiny vyžadují především perfektní organizovanost. Jestliže se vám podaří koordinovat v rámci skupiny shodný postup, a jste-li si všichni nablízku, budete mít z každé akce větší požitek. Jako příklad bychom mohli zvolit Jizerské hory. Toto pohoří je málo osídlené a turistický ruch tu začíná kulminovat hlavně v zimním období, a to pouze v některých lyžařských lokalitách. Od jara do podzimu jsou však tyto hory mimo hlavní proud a máme tak možnost užít si tu dostatek klidu k rozjímání v malebném prostředí, které mnozí lidé považují za atraktivnější, než jiná pohoří v České republice.

přepravní dodávka

Rozhledny – v Jizerských horách vám doporučujeme začít u rozhleden. S dodávkou je stačíte navštívit všechny a problém nebudete mít ani s parkováním. Ty nejzajímavější výhledy na překrásné horské panorama můžete očekávat z rozhledny Královka, Tanvaldský Špičák, Bramberk a Štěpánka a chcete-li si užít zajímavý výhled z hřebenové trasy, vydejte se z Albrechtic v Jizerských horách na Mariánskou horu, se zakončením okružní jízdy v Antonínově a Josefově Dole.

panorama Jizerských hor

Přehrady – přepravní dodávka se vám hodí i pro návštěvu vodních nádrží Josefův Důl, Desná Souš, Bedřichov, Mšeno a Harcov. K přehradám se vám budou hodit jízdní kola, ta můžete naložit do zavazadlového prostoru v dodávce. A pokud jste milovníky in-line bruslení, vezměte si brusle s sebou k přehradě Desná Souš, tam je jistě užijete.

Železniční tratě – dodávku z půjčovny dodávek https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha zaparkujte v Tanvaldu a vydejte se odtud po železnici směrem k Liberci. Ve Smržovce budete projíždět po krásném kamenném viaduktu, který by stálo za to ještě vyfotit od silnice. Zajímavá je také trať z Tanvaldu do Harrachova Mýtin, kde na vás čeká golfové hřiště s krásnou vyhlídkou na Čertovu horu a celé západní panorama Harrachova.