Jaká je nejlepší elektronická cigareta pro začátečníky?


Mnoho lidí se ptá, jaká je ta nejlepší elektronická cigareta. Pravda ale je, že na to neexistuje univerzální odpověď. Záleží totiž na tom, co od své elektronické cigarety čekáte. Někdo čeká jednoduchost, někdo skvělé podání chuti, někdo možnost tvořit opravdu velké mráčky a možnost pohrávat si s párou, kterou vydechujeme. Od toho by se měl odvíjet váš výběr. Pokud si nejste jistí, s kterou cigaretou začít, určitě je dobré navštívit specializovanou prodejnu s elektronickými cigaretami, kde je ve většině případů proškolený personál, který vám pomůže s výběrem.

plnění cigarety

Nejprve si musíte uvědomit, co od své cigarety čekáte. Chcete spíše ocenit výbornou chuť liquidů a tvořit velkou spoustu dýmu? Pak si pořiďte set na DL vapování. DL znamená „přímo do plic“, kdy páru natahujete rovnou do plic. Opakem je MTL, kdy vapujete stylem „pusa-plíce“. Takové vapování je více podobné klasickému kouření papírových cigaret, a je proto vhodné pro ty, kteří se pomocí elektronických cigaret snaží skončit s kouřením.

vapování

Pokud je to váš případ, bude pro vás pro začátek nejvhodnější nějaký pod. Pody jsou malé, většinou určené právě na MTL a jejich obsluha bývá velmi snadná. Jestli chcete pro začátek něco jednoduššího, skvělou volbou může být Joyetech Widewick. Tato cigareta je velmi levná, jednoduchá na obsluhu, a přitom vás překvapí svým skvělým podáním chuti a výdrží baterie.

Pokud už jste i ohledně podů náročnější, dobrou volbou může být Oxva Xlim pro. Přkevapí vás elegantním designem a také displejem, kde se vám zobrazuje vaše nastavení a úroveň baterie. Do této elektronické cigarety si můžete také pořídit různé hlavy s různým odporem, takže můžete s vapováním i trochu experimentovat. Mnoho vaperů udává, že mezi pody nemá v podání chuti žádná jiná elektronická cigareta konkurenci, pokud sáhnete právě po modelu Oxva Xlim.