Kvalitní práce


Každé zaměstnání sebou něco přináší. Abych se přiznala, tak například když vezmu v potaz instalatéry, tak u nás v okolí jich je opravdu málo. Tohle si pamatuji, že říkala vždycky moje maminka s otcem, že kdyby náhodou měli syna, že by ho určitě poslali do takový obor, kde se učí instalatéři. Samozřejmě to mysleli ze srandy, protože měli jenom dítě, a to jsem byla já. Ale sami také uznali, že opravdu instalatérů je málo, protože instalatéři jsou vždycky potřební, protože vlastně bez instalatéra nic neopravíte, co se týká například kuchyně a dřezu anebo dalších domácích spotřebičů.

Instalatér vám vždy pomůže.

Například můj bratranec, který se teprve učí na instalatéra, tak už má snad takovou klientelu, že to nemá snad ani třeba žádná kadeřnice anebo kosmetička. Proto jsem si řekla, že instalatérství je asi zlaté řemeslo. Když jsme třeba my potřebovali udělat novou vanu, tak jsme museli čekat čtyři měsíce, než se nějaký instalatér u nás v okolí uvolnil. A já si také myslím, že možná instalatéři už budou mít asi takový plat, že by skoro mohli konkurovat už i poslancům. No není to tak? Opravdu si nedělám srandu. Ale možná to tak bude. Ale jsou tady také samozřejmě nějaké firmy, které právě zaměstnávají instalatéry, že kdybyste potřebovali nějakou okamžitou pomoc instalatéra, tak se samozřejmě můžete obrátit na specializovanou firmu, která má vždycky v zásobě několik instalatérů.

Pečujte o své zařízení.

Ovšem si ale nesmíte zapomenout na peníze, protože takováto pomoc instalatérů, které je většinou nonstop tak stojí i trojnásobek. A já sama jsem jednou využila rychlou pomoc instalatéra, když jsem platila šest tisíc korun za to, že mi zastavili vodu na toaletě a potom něco udělali s pračkou, protože mi začala vytékat. Sice ano, byla to opravdu veliká pálka peněz, ale opravdu nevím, co bych dělala, kdyby tohle nikdo neopravil, měla bych vytopený dům, takže si dejte pozor. Protože když budete čekat dlouho na instalatéra, tak se vám něco může rozbít.