Krásný dům

Všichni víme, že v dnešní době jsou domy a byty opravdu hodně drahé. A to v takové podobě, když si necháte dům postavit anebo i když si ho koupíte už použitý. Já jednou měla zlou zkušenost, když si moji rodiče málem koupili v krásný dům. On tedy na začátek a naoko vypadal opravdu nádherně, ale jeho vnitřek a interiér byl opravdu hrozný. A podle mého názoru, kdybychom se tam stěhovali, to mi bylo asi dvanáct let. A už i v té době jsem tušila, že ten byt dům je úplné devastaci. Myslím si, že rodiče nakonec udělali opravdu dobře, když si ten dům vůbec nekoupili. Ale už měli málem namále.

V Praze je krásně.

A málem ten dům koupili a myslím si, že by opravdu hodně prodělali. Proto jsem byla ráda, když nakonec rodiče se rozhodli, že si koupí nějaký krásný rodinný dům, který je v Praze na prodej. Protože rodiče vždycky chtěli celý život bydlet v Praze, takže se dívali po pražském prodeji rodinných domů. Myslím si, že je to opravdu perfektní, protože mě se v Praze líbí a opravdu si nedokáži představit, že bych bydlela úplně někde jinde. V Praze je opravdu tolik možností a tolik zábavy, že by byla úplná škoda tam nebydlet.

Mám ráda velké domy.

Proto jsem se podívala na webové stránky enerdomy.cz, protože jsem se s přítelem rozhodla, že i my bychom chtěli nějaký krásný pražský rodinný dům na prodej. Protože už s přítelem chceme založit rodinu, takže by se nám samozřejmě hodil nějaký velký rodinný dům. Chceme mít velikou rodinu, alespoň tři anebo čtyři děti, takže do nějakého malého bytu samozřejmě nemůžeme. A jak vám by se líbil krásný a velký rodinný dům na prodej Praha? Myslím si, že nikdo by si nestěžoval, kdyby mohl levně bydlet ve velkém pražském domě, který je na prodej. Jenomže cena je bohužel vyšší, je to Praha, tak ceny moc nízké nejsou. Ale zase počítejte s kvalitou. A kde byste se vy sami cítili nejlépe?