Elektro a technika

Vždycky jsem byl opravdu hodně nadšená a také mě potěšilo, když mi můj přítel řekl, že bych chtěl novou televizi anebo novou Wi-Fi věž. A vy si možná říkáte, že je to bláznovství, jenomže já patřím samozřejmě k těm ženám, které mají rády novou techniku a vždycky uvítám doma něco nového. To například moje máma mi vždycky říká, že jsem úplný blázen. Když jsem se jí zeptala, proč jsem blázen, tak ona mi řekla, že stále chci mít doma něco nového, co se týče techniky. Ale já na tom nic špatného nevidím, když chci jít dopředu s novou dobou. Co je na to divného nebo pohoršujícího? Jenomže mně to vůbec nevadí.

Máma má obyčejné kolo.

Navíc opravdu si nedokáži představit, že bych si třeba alespoň dvakrát za rok nekoupila něco nového. Kdybyste třeba viděli, kolik mám doma žehliček, tak byste se asi chytali za hlavu. Jenomže já to dělám tak, že když si koupím novou žehličku, tak tu starou vždycky někomu daruji. Takže potom nemám výčitky svědomí, že potom mám toho doma opravdu hodně. Nemám ráda to, když mám doma úplné skladiště všech možných věcí, a to včetně technických věcí a vymoženosti, protože mě vždycky potěší fakt, když přítel řekne, že půjdeme někam do elektra se na něco podívat, co by nás také potěšilo.

Technika mě vždy potěší.

Takže vždycky s přítelem jdeme do našeho oblíbeného elektra, kde už nás opravdu dobře znají a také nám radí, jakou novinku si ale koupit. A naposledy jsem si koupila skvělé elektrokolo a nyní ještě uvažuji o elektrokoloběžce, protože elektrokoloběžka je opravdu dobrá na sport a myslím si, že když tohle ukážu příteli, tak můj přítel si také bude chtít potom pořídit prima elektrokoloběžku a budeme jezdit na výlety opravdu spolu. Podle mého názoru to bude perfektní a bude to také veliká zábava, když jste na zábavu dva. Také dokonce moje máma uvažuje, že si koupí něco, co je více technické než její obyčejné kolo.