Nezapomenutelná svatba

Toužíte po nezapomenutelné svatbě?
Snad každá nevěsta si chce svatbu zařídit po svém, protože chce, aby všechno vypadalo podle jejího vkusu. Naprostá většina nevěst touží po moderní svatbě, která následuje moderní trendy. Všechno, a to včetně svatebních dekorací a barev, podléhá módě. V současné době jsou nejoblíbenější svatby ve stodolách. Řada z nich byla vybudovaná jen za účelem provozování v letních měsících, kdy se konají svatby. Dalším moderním místem jsou zahradní sály a statky. Jen si všimněte, kolik párů z vašeho okolí si řeklo ano právě na některém z těchto míst. Chcete být další? Pak musíte začít svatbu plánovat už po žádosti o ruku. Oblíbená místa jsou rychle plná i na rok dopředu.

barevné lampiony

Romantická atmosféra
Budete mít svatbu, na které budou obě vaše rodiny i vaši přátelé? Chcete mít velkou svatbu, na kterou budete všichni vzpomínat celý život? Nic není nemožné, ale je potřeba plánovat ji tak, abyste na nic nezapomněli. Část nevěst navazuje spolupráci se svatební koordinátorkou, která na základě požadavků sežene třeba fotografa nebo někoho kdo se postará o kompletní výzdobu. Pokud si chcete všechno zařídit po svém, je potřeba počítat s tím, že vám přípravy zaberou nějaký čas. Většina svateb se protáhne až do večerních nebo dokonce nočních hodin. Právě po tmě jsou nejvíce vidět například světelné řetězy, svíčky a další výzdoba, která svítí ve tmě.

fialový lampion

Velké oblibě se těší lampiony, které se dají zavěsit takřka všude. Vypadají krásně na stromech i na pergole. Dají se koupit klasické papírové, kam se vkládá svíčka, ale pro zvýšení bezpečnosti se dají použít i plastové na solární pohon. Kdy lampionům můžete vykouzlit krásnou atmosféru nejen na svatbě, ale v podstatě na jakékoliv akci a na jakémkoliv místě. Skvěle budou vypadat nejen na oslavě, ale i na pergole během grilování.