Noste co se vám líbí

Nošení podprsenky se u naprosté většiny žen stalo samozřejmostí. Je to součást spodního prádla, která má ženám usnadňovat život. Je to ale skutečně tak a nebo jde jen o byznys pro výrobce prádla? Je potřeba si uvědomit že většina žen má strach z toho, že by si okolí všimlo že podprsenku nemá. Když jsou ženě vidět bradavky, je často společností považována za nesoudnou, ale mužské bradavky nikomu nevadí. I to je důvod proč tolik žen podprsenku nosí, i když by ji nejraději odhodily alespoň v létě.

žena v tílku

Letní období s sebou nese velká horka, a vzhledem k tomu, že se hodně potíme, kvůli špatně zvolené velikosti podprsenky často ženy mívají opruzeniny právě v místech kde podprsenka je. Jenže kvůli odsouzení ji nosí i dál. Podprsenka ženy limituje i ve výběru oblečení, protože existují například topy nebo šaty, pod které se klasická podprsenka nenosí, protože prosvítá a nebo jsou vidět ramínka, případně zapínání. Část žen se takového oblečení raději vzdá než aby hledala náhradní řešení.

Nálepky na prsa https://www.lifties.cz/kategorie-produktu/doplnky/ mohou fungovat namísto podprsenky. Jediné mínus je, že prsa nepodrží, jde spíše o to, aby nebyly vidět bradavky. Lze si tak ale vzít kousek oblečení, který žena dosud raději odmítala. Nálepky se nosí pod oblečení které je průsvitné, nebo pod které se podprsenka nenosí – typicky jde o šaty s hlubokým výstřihem ve předu a nebo na zádech.

velký výstřih

Kromě nálepek je možné chybějící podprsenku vyřešit ještě jinak. Dá se sehnat neviditelná podprsenka, která je vyrobená ze silikonu. Prsa krásně podrží i bez zapínání, takže si bez obav můžete vzít klidně i vyzývavou halenku, kterou jste si sice koupila, ale raději doteď jen visela ve skříni a vy se na ni chodila jen dívat. Noste si co chcete, nikdo nemá právo vás v tom omezovat. Pokud se vám líbí šaty s holými zády, do toho – je o vaše volba a vaše tělo.