Radost z auta

Když jsem řekla svému příteli, že už konečně nastal takový ten čas, kdy bychom si mohli pořídit auto, tak přítel byl zklamaný, protože přítel se bál řídit automobil. Ihned vám ale také vysvětlím ten důvod, proč se bojí. Můj přítel měl už jednu havárii, kdy potom dva roky neřídil. I když řídit mohl, tak mi stále dokola opakoval, že se bojí řídit auto. Já ho sice na jednu stranu chápu, Ovšem na druhou stranu zase nerozumím tomu, proč by tomu nemohl dát druhou šanci. A já auto mám ráda a také velice ráda jezdím na výlety právě automobilem. Sice ano, mohla bych také jezdit na výlety třeba například autobusem nebo vlakem, ale věřte mi, že automobil je více pohodlný.

Auto je praktické.

Nemusíte se spoléhat na autobus anebo na vlak a na různé časy, kdy musíte odjet, i kdyby se vám vůbec nechtělo. Nakonec to potom dopadlo tak, že se přítel svolil a začali jsme opět jezdit automobilem. Ale až po tolika letech. Jenomže, co jsem mohla dělat. Nemůžu přece přítele nutit do něčeho, když o to nemá zájem a nechce vůbec jezdit. Nakonec to dopadlo všechno skvěle, takže jsem ráda, že už přítel konečně jezdí automobilem. Je to taky opravdu hodně praktické, protože on do práce jezdil stáli jenom autobusem, což opravdu bylo nepraktické, protože kolikrát denně autobus ani nejel, takže přítel potom mnohokrát přišel pozdě do práce.

Moc ráda řídím.

Na to se samozřejmě nelíbilo jeho zaměstnavateli, což já plně chápu. Takže mě těší, že už konečně zase můžeme jezdit autem na různé výlety, které jsou opravdu skvěle. Letos se chystáme automobilem až do Itálie. Je super, že i já mám řidičský průkaz, takže to nakonec dopadne tak, že se alespoň budeme v řízení automobilu střídat. A jak nejraději vy jezdíte na výlety? Dáváte přednost automobilu nebo raději vlakem či autobusem? Já vím, že všechno má své pro a proti. Ale mít své auto je prima.