Rodina a klid

Myslím si, že když člověk udržuje opravdu skvělé vztahy, tak je na tom vždycky dobře. Znám opravdu několik rodin, které vůbec si nedávali záležet na tom, aby jejich rodinné vztahy byly vždycky v pořádku a na prvním místě. Jsou totiž bohužel také takové rodiny, které spíše dbají na to, aby měli nějakou prestiž a skvělou image. Abych se přiznala, tak mně se tohle vůbec nelíbí, protože jsem spíše proto, aby celá rodina vždycky byla v pořádku, a hlavně aby si rozuměla. Opravdu nepatřím k těm lidem, kterým je úplně jedno, jak se jejich děti cítí nebo jak se cítí zbytek rodiny.

Rodina je nejvíc.

Vždycky mi opravdu bylo moc smutno, když třeba od někoho slýchám, že někomu je úplně jedno, jak se ten druhý cítí. Vždyť takhle to být nemá. Já jsem například hodně citlivá osoba hodně dokáži s někým cítit, někdy jsem jako zpovědní vrba a nevadí mi to. A proč to takhle vůbec musí být? Vždycky jsem si říkala, že můžu opravdu děkovat bohu, že já osobně mám skvělou rodinu. A vážně neznám žádný případ, kdy bychom se třeba s rodinou pohádali anebo měli nějaké vztahové problémy, které by nešly vyřešit. Vděčím za to opravdu mnoha lidem, takže mě velice těší, že také naše rodina to má zrovna takhle.

Štěstí v rodině je skvělé.

Také mi ale zase na druhou stranu vadí, že například můj přítel mi kolikrát vyčítá fakt, že chodím s kamarádkami velice často na kávu anebo na diskotéky. A je tohle sice pravda, ale mě tohle vůbec nevadí, protože já se chci prostě bavit a vůbec nemíním se nikdy vzdát toho, že bych přestala zničehonic chodit na nějaké zábavy anebo diskotéky. Já osobně na tom nevidím nic špatného, spíše si myslím, že když člověk udržuje dobré vztahy s přáteli, tak dělá dobře. Protože dobrých vztahů s přáteli nebo v rodině není nikdy dost. A jak vnímáte rodinu vy nebo jak vycházíte s příteli? věřte mi, že někdy je vážně skvělé a jediné možné řešení udělat kompromis, než abyste se potom s někým hodně a často hádali. Jsme ráda, že zrovna já jsem hodně klidné a citlivé povahy.