Skladování věcí


Velké plastové boxy se vám určitě budou hodit. Můžete dát do těchto vlastních plastových boxů téměř cokoliv. Všichni víme, že když je něco z plastu, tak víme, že plast se velice lehce udržuje. Plast vlastně může posloužit na všechno a také si musíte dát pozor, jak velký plastový box budete mít, protože když si pořídíte velké plastové boxy, tak vlastně to znamená, že do toho může dávat opravdu veliké věci. My zatím máme také středně velké plastové boxy a takové boxy, ve kterých má právě syn křečky. My jsme měli sice takové skleněné akvárko, ale nakonec to dopadlo tak, že skleněné akvárko se při čištění bohužel rozbilo.

Jaké úložné boxy máte doma?

Tak syn má zatím provizorní terárium a má také veliký plastový box. Sice není zase tak úplně veliký, jako třeba máme v zaměstnání, ale také to máme takhle. Pro křečka se to také hodí. Pokud se podíváte na webové stránky schoelleralibert.com, tam najdete novinky a také můžete se dozvědět, že je nejlepší, když nahradíte kovové kontejnery moderními plastovými boxy, protože kovové kontejnery jsou sice také skvěle, ale jsou těžší také se hůře čistí anebo udržují v čistotě. Také kovové boxy anebo kovové kontejnery se mohou lehce promáčknout, třeba když se toho narazíte. Tohle se stalo právě mojí kamarádce, když měla kovové boxy.

Dáváte přednost krabicím nebo plastovým boxům?

Měla kovové kontejnery a bohužel tam nacouvala s dodávkou a celý kovový box se promáčkl. Já si myslím, že když budete mít velké plastové boxy, a právě těmi nahradíte ty kovové boxy, tak uděláte dobře, protože plastové boxy se lépe udržují a také jsou takové ohebné a pružnější. Navíc také ušetříte peníze, protože jsem se dozvěděla, že velké plastové boxy stojí méně peněz než nějaké kovové kontejnery. Plastové boxy jsou velice moderní a tato firma má právě inovativní věci, jak zpracovávat plast. Plast je recyklovatelný a je z recyklovaného materiálu.