Spravíme i vaše zuby

Jak vypadají vaše zuby?
Bohužel většina lidí nemá zuby v pořádku. Trápí je nejen zubní plak a pigmentové skvrny, ale především spousta kazů. Pokud si někdo čistí zuby nedostatečně a nechodí na preventivní prohlídky, pravděpodobně má ústa plná kazů a možná se u něj začíná objevovat paradentóza. Ani kazy ani další onemocnění nejsou příjemná, těžko se léčí a jejich léčba je nákladná.

prohlídka u zubaře

Co vám pomůže?
Skvělou prevencí je jednak správné čištění zubů a jednak navštěvování zubní hygieny. Prvě díky zubní hygieně se zbavíte plaku a skvrn, také se naučíte používat správné pomůcky pro čištění a naučíte se, jak zuby opravdu dobře vyčistit. Není důležité jen používat správnou techniku, ale mít i kartáček, pastu, mezizubní kartáček nebo zubní nit a také ústní vodu. Většina lidí si mylně myslí že stačí obyčejný kartáček a pasta za pár korun. Spolu s minutovým čištěním je neštěstí na světě.

Najít zubaře dnes není snadné, ale není to nemožné. V případě že se vám nějaký podaří najít, je potřeba chodit na preventivní prohlídky, protože v opačném případě vás lékař může z kartotéky vyloučit. Pokud vás zajímá, která zubní klinika v Praze clinicplus.cz nabírá pacienty, podívejte se na web Clinic+. Je to moderní klinika, kde vám vyléčí všechny problémy se zuby. Mladí lékaři s bohatou praxí vám dokážou vyléčit nejen kazy, ale vyrobí vám i zubní náhradu nebo můstky. Samozřejmostí je zubní chirurgie a možnost pořízení rovnátek.

bělení zubů

Najdete tu i zubní hygienu, kde si můžete nechat zuby pořádně vyčistit. Jedině tak se naučíte zuby čistit opravdu na 100 %. Nedávejte šanci kazům a dalším problémům, protože prevence je jednak snazší a hlavně cenově dostupnější. Je rozdíl platit dvakrát ročně tisíc korun za hygienu a dvakrát ročně za preventivní prohlídku, než si například nechat dělávat nové zuby i za desítky tisíc korun, což je dnes běžná cena.