Zajímavá medicína

Co si vůbec myslíte o tom, co třeba dělají vědci ve volném čase? Když jsem se to na tohle ptala třeba z mé mámy, tak ona mi řekla, že vědci někde stále pracují a přemýšlí, protože stále musí něco vymýšlet. Nemohla jsem tomu uvěřit, proto jsem se podívala na internet, se dělají vědci ve svém volném čase. Vy se možná smějete a říkáte si, co mě tohle má zajímat. Jenomže mi věřte, že mě zajímá tolik věcí, které jsou třeba například i tolik bizarní, že mi to prostě zajímá a chtěla bych to vědět, takže jsem se podívala na internetu, co dělají věci ve svém volném čase.

Medicína je zajímavá věda.

A dozvěděla jsem se, že prý osmdesát procent volného času, kdy ho mají volný čas, tak jenom přemýšlí a opravdu jenom zkoumají anebo vymýšlejí věci nebo způsoby, co by ještě mohli vymyslet. Ale hlavně se nemyslete, že to vědci dělají opravdu povinně. Tohle vůbec povinné není, protože vědce tohle zajímá. Řekla jsem si také, že je to vlastně z toho důvodu, že je to baví vymýšlet různé věci anebo zkoumat cokoliv jiného. A já se máš jsem si řekla, že kdybych já mohla být vědcem, tak bych se asi zaměřovala na medicínu, protože věda o medicíně mi přijde naprosto důležitá. A také velice zajímavá.

Einsteina zná každý.

A podle mého názoru ten, kdo se medicínou zabývá anebo něčím podobným, tak je to veliký borec. A je to u mě opravdu machr, protože zachraňovat životy lidí anebo vymýšlet různé léky, které vám zachrání život a zlepšit zdraví, tak je to podle mého názoru opravdu důležité a nepostradatelné. Já opravdu bych sama za sebe chtěla za celý svět poděkovat vědcům, kteří vynalezli tak důležité léky, že díky nim si člověk může prodloužit život o několik let anebo právě mu zachrání život díky jejich lékům, které vynalezli. A kdybyste mohli být vědcem vy, tak na co byste se zaměřovali? Slyšela jsem, že opravdu mnoho lidí by zajímala zmíněná medicína. Já se nedivím, je to vážně celé záhadné.