Nabízíme šusťákovinu vhodnou k zesílení kolen třeba na kalhotách

Nabízíme různé druhy metráže šusťákovin, které jsou vhodné zejména k zesílení kolen na kalhotách nebo kapes u bund atd.

Co je šusťákovina a co o ní víme?
Šusťákovina neboli lehká kočárkovina je látka z polyesteru nebo nylonu. Šusťákovina je tkanina, která je hebká a příjemná na dotek. Tento typ tkaniny se využívá zejména na oblečení nebo dekorativní předměty. Tento typ tkaniny je pohodlný, proto ho často využívají zejména sportovci. Šusťákovina je také prodyšná, odolná a pevná, je voděodolná a nepropustná!

šusťákovina

Jak se šije z kočárkoviny?
Kočárkovina se nesrazí, není ji tedy potřeba před šitím potřeba prát/vysrážet. Není elastická, nezáleží teda na tom, jak ji střihnete. Kočárkovinu šijte universálními jehlami! Sílu jihly podle síly nitě, většinou byste si měli vystačit se sílou 80. Doporučujeme šít s polyesterovými nitěmi AMANN ASPO 120. pro hezčí efekt můžete šít silnějšími nitěmi. Švy budou pevnější, vyniknou budou více vidět – úžasné jsou nitě SYNTON. Na začištění kočárkoviny nabízíme polyesterové lemovací proužky. Například PES proužky jsou pevnější než bavlněné, proto se na kočárkovinu hodí více. Výztuhu nažehlujte vždy na podšívku, protože na kočárkovině nerada drží. Mohly by se vytvořit bubliny, které by vám zbytečně znehodnotily celý výrobek a vaši práci.

bunda z šusťákoviny

Jaké druhy šusťákoviny a za jakou zhruba cenu nabízíme my?
My nabízíme například šusťákovinu s riptex strukturou v barvě šedé. Ta je velice odolná proti oděru, nebo proti rozedření a zátěži cenově se pohybuje zhruba okolo 94,- i s DPH.
Dále nabízíme například šusťákovinu maskáčovou, která dobře ladí například k maskáčovým kalhotám nebo k maskáčové bundě. Tento materiál zvyšuje odolnost proti průsaku vody, z ní se dá šít například lehké sportovní bundy, kalhoty, kraťasy, nebo i různé batohy, tašky, vaky atd. Tak neváhejte a pokud potřebujete na šití šusťákovinu, můžete si jí objednat u nás!