Jíoga a pilates

Vždycky jsem pečovala o své zdraví. Protože rozhodně nepatřím k těm lidem, kterým je zdraví úplně ukradené. Opravdu hodně pečuji o své zdraví. A to si dávám také záležet hlavně nejenom na jídelníčku, ale také si dávám záležet na tom, abych měla opravdu dostatek pohybu. Moc ráda cvičím a dělám hlavně jógu a pilates. Pokud ještě vůbec neznáte tyto sporty, jako například jóga a pilates, tak je to veliká škoda, protože mi věřte, že je to opravdu úžasné. Mě tohle hodně baví a nikdy jsem ani netušila, že tohle budu dělat pravidelně. Na jógu a pilates, šili sporty slouží vždy ku zdraví.

Bolesti zad byly neúprosné.

A k těmto sportům mě přivedla moje nejlepší kamarádka, se kterou už cvičíme obě dvě a je to veliká zábava. Protože jsem měla velice často bolesti zad, takže jsem chtěla dělat něco, co mě bude bavit, ale také co mě zároveň pomůže od bolesti zad. Bolesti byly vážně hrozné a nepříjemné. I když jsem navštívila mnoho odborníků, kteří mi slibovali, že mi pomohou, tak to vždycky dopadlo špatně. A někdy mě bolest zad opravdu otravovala. Moje kamarádka mi tedy poradila, bych zkusila s ní chodit na kurzy pilates a jógy. A musím uznat, že během dvou tří týdnů se mi záda opravdu spravila.

Pilates mě baví.

Záda mě sice občas také bolí, ale musím uznat, že právě díky cvičení se mi také ulevilo od krční páteře. Tady jde alespoň vidět, že když se člověk hýbe a dbá na své zdraví a životní styl opravdu celkově, tak se mu tělo odvděčí tím, že bude méně bolestivé a bude to lepší i na psychiku. I vám doporučuji dělat nějaký sport. A to už hlavně kvůli svému zdraví. Protože lidské tělo je samozřejmě uzpůsobenou hlavně na pohyb. Není vůbec uzpůsobené na to, aby se válelo doma s pivem na gauči a u televize. Proto vám doporučuji, že na sport není opravdu nikdy pozdě a na péči o zdraví také ne. Vždy pamatujete, že na prvním místě je vždy naše zdraví.