Milý dárek pro zaměstnance


Každý zaměstnavatel by si svých zaměstnanců měl vážit, protože bez nich by nebyl tam kde je. Dělají pro něj práci, jejímž výsledkem jsou kvalitní výrobky nebo služby, které zákazníci využívají a kupují. Proto je potřeba čas od času zaměstnancům ukázat že si jich vážíte a pokud jim nemůžete přidat tisíce korun na výplatní pásku, potěšte je třeba něčím drobnějším. Jednou z možností jsou firemní dárky, které využívá stále větší počet firem. V čem tkví jejich kouzlo?

bílý hrnek

Mezi populární firemní dárky patří třeba firemní hrnky promodarky, oblečení nebo kancelářské produkty. Firmy si často vybavují svoje budovy reklamními předměty, protože za prvé to hezky a dobře vypadá a za druhé nejen zaměstnanci, ale i vaše návštěvy, budou mít na očích výrobky s vaším logem nebo názvem firmy. A každý kdo si takový dárek odnese domů, ať už si ho nechá nebo ho pošle o dům dál, ho bude vídat taky. Reklamní dárky jsou skvělým marketingovým tahem.

Potřebujete logo
Většina firem si na dárky nechává natisknout třeba logo, které by mělo být poutavé, originální a často třeba i vtipné, protože takové věci si lidé zapamatují nejčastěji. Podívejte se na tento marketing z pohledu zákazníka – když mu dáte drobný dárek třeba k nákupu, rozhodně ho to potěší a bude na vaši firmu mít lepší vzpomínky.

bílý hrnek

Pokud jste někdy dostali něco zdarma, také vás to určitě potěšilo. Je ale potřeba aby šlo o praktický předmět, který každý využije. Velice oblíbené jsou hrnky, které používáme denně a tak se stane že se občas rozbijí. Proto je potřeba mít v záloze náhradní. Výroba reklamních předmětů je většinou levnější než byste čekali, a čím víc kusů objednáte, tím nižší je výsledná cena. Jděte na to chytře a předběhněte svou konkurenci kvalitní reklamou, která má smyl. Je lepší investovat do reklamních předmětů než do billboardů u silnice, které valný výsledek nemají.